:: روال کار فروشگاه (مهم)


قبل از خريد از فروشگاه حتما موارد زير را با دقت مطالعه فرمائيد.

 

1- كتاب يا DVD يا CD هاي سفارش داده شده شما به صورت يك كپي از اصل نسخه (زبان اصلی) براي شما ارسال مي شود كپي مورد نظر داراي بهترين و بالاترين كيفيت ميباشد و در واقع با نسخه اصلي تفاوت آنچناني ندارد.(جز موارد خاص : توضیحات موارد خاص مطالعه شود)

موارد خاص: برخی از محصولات بنا به قدیمی بودن و تجدید چاپ نشدن توسط ناشر کپی آن در آرشیو ما موجود می باشد..ناگفته پیداست با کپی دوباره کیفیت کمتری خواهند داشت...

برخی از کتابها بنا به کوچک بودن سایز کتاب اصلی و تکثیر آن رو کاغذهای استاندارد A4 کوچک تر و کمی تارتر از اندازه استاندارد خواهند شد...که در توضیحات آن محصول به آن اشاره شده... شما می توانید قبل از خرید چنین محصولاتی نمونه صفحه را از طریق پشتیبانی آنلاین دریافت و مشاهده فرمایید

 

2-هزينه ارسال ، پست ، پيك موتوري و غيره به عهده خريدار ميباشد. توجه فرمایید:

هزینه پیش فرض 23,000 تومانی که برای هزینه پستی (پیشتاز) در نظر گرفته شده (با توجه به افزایش 35% پست در سال 98) تا وزن 1 کیلوگرم می باشد، بدیهی است سفارش بالای 1 کیلوگرم محاسبه و هزینه از خریدار دریافت خواهد شد.

زمان ارسال: به طور طبیعی سفارش ثبت و تائید شده، بعد از آماده شدن، 2 تا 3 روز کاری (به غیر از روزهای پنج شنبه،جمعه و روزهای تعطیل رسمی کشور) برای رسیدن زمان خواهد برد.

این زمان می تواند بنا به منطقه پستی سفارش دهنده متغیر باشد...( این پروسه پستی برای مناطقی همچون کیش و ... می تواند تا یک هفته زمان ببرد.)


3-تنها زماني كتاب يا DVD يا CD تعويض ميشوند كه داراي مشكل جدي باشند براي سوالاتي نظير اين صفحه كمي تار است و غيره ترتيب اثر داده نخواهد شد.برخی از کتاب و متدها کپی آن در آرشیو ما موجود است و طبیعتا با کپی دوباره کیفیت کمتری خواهند داشت. اما در این موارد این اطمینان را به شما میدهیم که تمام مطالب و نتها قابل خواندن می باشند.


4-لطفا محصول انتخابی خود را با دقت توضیحات آن را مطالعه فرمایید و در صورت لزوم می توانید با مراجعه به وب سایت ناشر یا فروشگاههایی همچون آمازون اطلاعات تکمیلی را دریافت کنید، توجه بفرمائید در توضیحات اکثر محصولات تعداد صفحه و غیره مشخص شده است در غیر اینصورت می توانید از طریق ایمیل،تلفن،پشتیبانی آنلاین سوال خود را مطرح فرمائید.


5-قیمت تمام شده محصولات در فروشگاه بنا به ارزش کتاب +هزینه تمام شده برای ما +و هزینه های دیگر قیمت گذاری شده اند، بنابراین ارزش یک کتاب به تعداد صفحات آن زیاد مرتبط نیست. برخی از مشتریان عزیز تصور می کنند یک کتاب باید حداقل 90 صفحه مطالب داشته باشد که تصور نادرستی است. ما کتابهایی در آرشیو داریم که 19 صفحه هستند و ارزش آنها از یک کتاب 100 صفحه ای بیشتر است.(به عنوان مثال کتابهای انتشارات Schott)  دوباره تاکید می کنیم لطفا عنایت بفرمائید کتاب اصلی به هر شکلی باشد همانگونه برای شما ارسال خواهد شد چه 10 صفحه ای چه 600 صفحه ای.


 6-تمام محصولات فروشگاه، دارای لوگوی کپی رایت فروشگاه می باشند ( به صورت مهر یا دیجیتالی ) برخی از صفحات کتاب های ارسالی داری کپی رایت فروشگاه به صورت دیجیتالی می باشند.. برای دیدن نمونه صفحه اینجا کلیک کنید


7-در هنگام خرید برای اطلاعات تکمیلی، تیم پشتیبانی فروشگاه ArtWay در خدمت شماست ،توجه بفرمائید بعد از خرید به سوالات مشابه که در اینجا با ذکر مثال توضیح داده شده اند پاسخ نداده خواهد شد.


در آخر، خرید شما از فروشگاه به معنای قبول تمام این شرایط می باشد.


سپاس از مهر و پشتیبانی شما ArtWay Music Centerinc