:: روال کاری فروشگاه


روال کاری فروشگاه راه هنر

 

1- كليه سفارشاتي که در روز های شنبه تا چهارشنبه ، قبل از ساعت 5 بعد از ظهر ثبت شوند، بنا به رعایت نوبت سفارشها برای تکثیر ارسال می گردند.

 

2- كليه سفارشاتي كه در روزهاي پنچ شنبه و جمعه یا روزهای تعطیل دیگر ثبت می شوند بعد از تعطیلات شروع به ارسال خواهند شد.

3- تمام سفارشات با پست پیشتاز ارسال می گردند.

 

4- از زمان تحويل بسته ها به پست ، 2 الی 4 روز کاری زمان لازم است تا بسته پستي به دست شما برسد . در برخی موارد و با توجه به نحوه فعالیت منطقه پستی شما ممکن است بسته با تاخیر بیشتری به دست شما برسد .همچنین در بهترین حالت ، ممکن است بسته های با مقصد تهران یک روزه به دست مشتری برسد. ( هنگامی که سفارش شما به پست داده می شود پیامکی از طرف فروشگاه شما را در جریان قرار خواهد داد. )

 

5- لطفا براي سفارش محصولات از آدرس هاي دقيق همراه با كد پستي 10 رقمي استفاده كنيد.

 

6- لطفا با ساير اعضاي خانواده يا محل كار خود هماهنگ كنيد تا در صوردت عدم حضور شما بسته را تحويل گرفته، در غير اين صورت بسته برگشت خواهد خورد. و هزینه ارسال دوباره را مشتری باید پرداخت کند.

 

7- در صورتي كه در دريافت سفارش خود با تاخير غير معقولي مواجه شديد حتما با ما تماس بگیرید.و از ثبت مجدد سفارش خود جدا خودداري كنيد.

 

8- در صورتي كه در ارسال سفارش با مشكل روبه رو شده ايد با ما تماس گرفته و اطلاعات خود را به شرح زير ارسال كنيد تا سفارش توسط ما ثبت گردد
اطلاعات مورد نياز : نام و نام خانوادگي - آدرس به تفكيك استان ، شهر و ... - كد پستي 10 رقمي - شماره تلفن - نام و تعداد محصولات درخواستي

 

روش های پرداخت / مالیات بر ارزش افزوده  / اعتبار قیمت ها

 

1- در حال حاضر هیچگونه مالیاتی به عنوان مالیات بر ارزش افزوده محاسبه نمیگردد  و خریدار تنها بهای کالای خریداری شده + هزینه ارسال را بدون مالیات پرداخت می نماید.

 

2-کلیه کالاهایی که در سایت دارای لینک سفارش هستند ، قابل خرید بوده  و اعتبار قیمت آنها ، تا زمان تغییر آن قیمتها در سایت می باشد.